رونی: آشپز های منچستریونایتد هم با اخراج مورینیو نفس راحتی کشیدند!

به گزارش نماشو، کاپیتان سابق شیاطین سرخ برکنار شدن آقای خاص از سرمربیگری این تیم را باعث خرسندی اکثر اعضای این باشگاه دانست.

رونی: آشپز های منچستریونایتد هم با اخراج مورینیو نفس راحتی کشیدند!

به گزارش خبرنگاران ، وین رونی بار دیگر از اخراج شدن ژوزه مورینیو از منچستریونایتد استقبال کرد و آن را تصمیمی درست و به نفع این تیم دانست. کاپیتان و مهاجم انگلیسی پیشین شیاطین سرخ می گوید که نه تنها بازیکنان بلکه تقریباً تمام اعضای باشگاه از برکناری آقای خاص از این اتفاق خوشحال شده اند.

رونی در انتها فصل گذشته ترجیح داد به جای نیمکت نشینی در تیم تحت راهنمایی مورینیو راهی MLS گردد اما او هنوز هم در این تیم دوستانی دارد که برترین گلزن تاریخ باشگاه را از اوضاع و احوال تیم آگاه نمایند.

رونی در این باره گفت: من مطمئنم که اد وودوارد (مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد) در مورد اخراج مورینیو همان تفکری را داشت که پرسنل باشگاه، از کارمندان گرفته تا آشپزها و مسئولان تدارک داشتند. هیچیک از این افراد از وضعیت تیم راضی نبودند.

با اخراج مورینیو، اولگنار سولسشایر به صورت موقت و تا انتها فصل جانشین فصل راهنمایی شیاطین سرخ بر عهده گرفته است و به نظر می رسد که همین اتفاق باعث بازگشت آرامش به تیم و باشگاه شده است.

رونی درباره انتصاب مهاجم نرژوی سابق من یونایتد به عنوان سرمربی این تیم عنوان نمود: اوله گزینه مناسبی برای ایجاد تغییری فوری در حال و هوای تیم و برگرداندن روزهای خوش به آن بود. شما برای داشتن یک باشگاه موفق باشد همه چیز را به درستی سر جایش قرار دهید و رضایت پرسنل تان را جلب کنید. نارضایتی در میان بازیکنان مسری است و رابطه میان اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم هم وضعیت چنان خوبی نداشت اما الان حرکت خوبی توسط باشگاه انجام شده است و خیلی دوست دارم ببینم که اوله چگونه تیم و شیوه بازی آن را تغییر می دهد.

چندی پیش خبری منتشر شده بود مبنی بر اینکه مورینیو تصمیم اتخاذ نموده که نه تنها نارضایتی بازیکنان بلکه ناراحتی دیگر دست اندرکاران باشگاه را در پی داشته است و آن ملزم کردن بازیکنان به شرکت در دو نوبت جلسه تمرینی صبح و عصر در روز کریسمس و روز قبل از آن بود. تصمیم او علاوه بر بازیکنان، مسئولان فنی و تدارکات باشگاه از جمله آشپزهای باشگاه را هم مجبور می کرد که شب کریسمس را به جای حضور در کنار اعضای خانواده های شان در زمین تمرینی سپری نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 681

به "رونی: آشپز های منچستریونایتد هم با اخراج مورینیو نفس راحتی کشیدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونی: آشپز های منچستریونایتد هم با اخراج مورینیو نفس راحتی کشیدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید