دستور وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال: برخورد با خاطیان

به گزارش نماشو، وزارت ورزش وجوانان از فدراسیون فوتبال خواسته هرچه زودتر با خاطیان اتفاقات تلخ بازی آدینه شب پرسپولیس و سپاهان برخورد کند.

دستور وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال: برخورد با خاطیان

به دنبال اعتراض های گسترده به ماجرهای تلخ بازی پرسپولیس و سپاهان وزارت ورزش نیز مجدانه خواهان پیگیری موضوعات این بازی شده است. درهمین راستا محمد رضا داور زنی، معاون وزیر ورزش و جوانان از فدراسیون فوتبال خواسته هر چه سریع تر به اتفاقات سپاهان و پرسپولیس ورود کند و با خاطیان برخورد کند. داور زنی که از اتفافات به شدت ناراحت است درباره لزوم توجه و رسیدگی به این بازی گفت: فضای ورزش و فوتبال باید آکنده از روح پهلوانی و معرفت باشد و رخ دادن چنین صحنه هایی زشت و تأسف برانگیز است و در شأن و شخصیت مردم و جامعه ورزش نیست.

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان تاکید نمود:به هیچ عنوان نباید اجازه داد که چنین صحنه هایی در آینده در فوتبال و ورزش کشور رخ دهد و از فدراسیون فوتبال خواسته ایم با استفاده از ابزارهای قانونی در کمیته های اخلاق و انضباطی موضوع را آنالیز و در اسرع وقت با خاطیان بر خورد جدی و قاطع کند. وزارت ورزش و جوانان پیگیر حقوق جامعه ورزش و حفظ شئون فرهنگی و اخلاقی و امنیت خاطر مردم و ورزش ایران است.

3-185

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 22 تیر 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 962

به "دستور وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال: برخورد با خاطیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور وزارت ورزش به فدراسیون فوتبال: برخورد با خاطیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید