دستور رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر بر زیباسازی ورودی های شهرها و روستاها کشور

به گزارش نماشو، رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در نامه ای خطاب به مدیران کل میراث فرهنگی استان ها دستور داد تا با همکاری سازمان همیاری شهرداری، اقدام به ساماندهی و زیبا سازی ورودی شهرها و روستاها کنند.

دستور رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر بر زیباسازی ورودی های شهرها و روستاها کشور

به گزارش خبرنگاران، در نامه ولی تیموری معاون گردشگری کشور خطاب به مدیران کل میراث فرهنگی استان ها به عنوان دبیران ستاد خدمات سفر در هر استان آمده است:

همان گونه که آگاهی دارید، در ایام تعطیلات نوروزی، شاهد حجم گسترده مسافرت های داخلی و بین المللی به تمام نقاط کشور هستیم و یکی از مهمترین عوامل موثر بر فرآیند سفر، تاثیر ورودی های جهت و مقاصد است.

معمولا شهرها را بر حسب ورودی های آن ها قضاوت می کنند و هر اندازه مجموعه دستگاه های خدمت رسان خواسته باشند تسهیلات مناسب برای مهمانان فراهم کنند اما به ساماندهی و زیباسازی ورودی ها توجه نشود آن زحمات و خدمات بی نتیجه و کم اثر می نماید.

بدین لحاظ مقتضی است از طریق ستاد اجرایی خدمات سفر استان و ضمن همکاری و مشارکت کامل با سازمان های همیاری شهرداری، شهرداری ها، دهیاری ها و دیگر دستگاه های مرتبط و موثر نسبت به ساماندهی و زیباسازی ورودی شهرها و روستاها اقدامات لازم را به عمل آوردید و نتیجه اقدامات را در قالب عکس و فیلم به دبیرخانه ستاد هماهنگی خدمات سفر اعلام کنید.

منبع: میراث آریا
انتشار: 31 خرداد 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 860

به "دستور رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر بر زیباسازی ورودی های شهرها و روستاها کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر بر زیباسازی ورودی های شهرها و روستاها کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید