دزدیدن هواپیمای کوچک توسط دو نوجوان!

به گزارش نماشو، دو نوجوان که پس از دزدیدن یک هواپیمای کوچک اقدام به پرواز با آن نموده بودند توسط پلیس دستگیر شدند.

دزدیدن هواپیمای کوچک توسط دو نوجوان!

به گزارش خبرنگار ، این ماجرا اگرچه شبیه به یک فیلم کمدی هالیوود است اما واقعا اتفاق افتاده است. دو نوجوان اهل ایالت یوتا در آمریکا که اقدام به دزدیدن یک هواپیمای کوچک نموده بودند توسط پلیس این ایالت دستگیر شدند. بنا به بیانیه ای که پلیس این ایالت در صفحه فیسبوک خود منتشر نموده است این دو نوجوان که 14 و 15 سال سن دارند پس از دزدیدن این هواپیما اقدام به حدود چندین مایل پرواز با آن نموده بودند. بنا به بیانیه پلیس این دو نوجوان موفق شدند این هواپیما را بطور سالم در فرودگاهی در این ایالت فرود آورند.

در بیانیه پلیس آمده است : تحقیقات ما نشان می دهد این دو نوجوان 14 و 15 ساله هستند که اوایل این هفته پس از ترک یک خانه گروهی به منطقه ای در غرب یوتا آمده بودند و در منطقه جنسن به همراه دوستان خود سرگردان بودند. در صبح روز شکرگزاری این دو نوجوان با استفاده از تراکتور وارد یک منطقه پرواز خصوصی شدند و یک هواپیمای تک موتوره تعمیر شده را به سرقت بردند.

این هواپیما با سرعت بسیار کمی در آسمان پرواز می کرد و این دو نوجوان پس از پرواز و طی چند مایل آن را در فرودگاه در 32 مایلی جنسن روی زمین نشاندند. هنوز انگیزه این دو نوجوان از این اقدام عجیب و سرقت این هواپیمای تک موتوره تعیین نشده است اما پلیس احتمال می دهد آنها برای ماجراجویی دست به این کار زده باشند. انتشار این خبر با واکنش بسیاری از کاربران در فیسبوک همراه بود و آنها تعجب خود را از اقدام این دو نوجوان ابراز کردند. این دو نوجوان اکنون در بازداشتگاه مرکزی یوتا نگهداری می شوند و تحقیقات پلیس از آنها در جریان است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 614

به "دزدیدن هواپیمای کوچک توسط دو نوجوان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دزدیدن هواپیمای کوچک توسط دو نوجوان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید