دبیر: سوریان همه اختیارات من را دارد، نصیرزاده استثنایی است و لابی هایش بی نظیر بود

به گزارش نماشو، رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه سوریان ابرمرد کشتی ایران است گفت: او با اختیارات کامل وارد فدراسیون شده است.

دبیر: سوریان همه اختیارات من را دارد، نصیرزاده استثنایی است و لابی هایش بی نظیر بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، علیرضا دبیر در مراسم معارفه حمید سوریان به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی و عبدالمهدی نصیرزاده به عنوان رئیس کمیته لیگ کشتی گفت: وقتی تیم جدید می آید به دنبال کسانی است که با روش خودش کار را پیش ببرند و این کار با آسیب شناسی قبلی انجام می شود.

وی اضافه نمود: بیشتر سعی می کنم، عمل کنم. اولین تغییراتی که انجام می دهیم امروز اعلام می شود. تودیع نداریم و فقط معارفه داریم. حمید سوریان نیاز به معرفی ندارد. او ابرمرد کشتی ایران است که آرزو می کنم همه بیشتر از او مدال بگیرند. آرزوی قلبی ما این است که هم در آزاد و هم در فرنگی بیشتر از سوریان مدال بگیرند.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: من هیچ انگیزه ای نداشتم که به فدراسیون بیایم، اما سوریان بیشتر از همه به من فشار آورد و تصمیم گرفتم در انتخابات کشتی شرکت کنم. حالا همان فشارها را من به او آوردم و او قبول نمی کرد، چون دانشجوی دکتراست. حرف هایی که سوریان به من زد را به خودش زدم و پنجشنبه قبول کرد و به ما افتخار داد که کار کند.

دبیر گفت: سوریان نباید جای دیگری باشد. جامعه کشتی را نباید محدود کنیم. در شورای شهر و مجلس می شود برای کشتی کار کرد و همه نباید دنبال مربیگری باشند.

وی بیان کرد: سوریان به ما افتخار داد، یکسری افراد دنبال پست و یک عده فراری هستند. از سیدمحمد خادمِ بزرگ تا حمید سوریان؛ گردونه می چرخد و به بقیه هم می رسد. او با اختیارات کامل می آید. یک بار نشده حرف کشتی آزاد و فرنگی بزنم. تمام اختیاراتی که من دارم، حمید سوریان هم دارد. او در فرنگی کارشناس است و همه رده ها باید از تجربیات او استفاده کنند. هر اختیاری که من دارم، حمید سوریان هم دارد.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: در مورد نصیرزاده هم که من را در انتخابات کُشت، کار انتخاباتی را بلدم، این آدم استثنایی است که در 7 ماه 5 بار با اخلاق خوب به استان ها رفت. لابی های او عجیب و غریب و بی نظیر بود. من از او خواهش کردم بیاید. دو ساعت و نیم صحبت کردم تا قبول کرد. نصیرزاده شاگرد محسن کاوه بوده و کشتی را می شناسد.

دبیر گفت: راه انداختن لیگ در سال اول سخت است و انرژی مضاعف می خواهد. محمد بنا همه کار را نمی تواند خودش انجام دهد، علامه دهر که نیست. اگر این کار را بکنیم همان بلای چند سال اخیر سرمان می آید. انرژی ها باید تقسیم شود. آبروی سوریان برایش مهم است.

وی گفت: از نصیرزاده خواهش کردم بیاید. دوره ما 12-10 تیم در لیگ بودند. باید چرخه لیگ و اقتصاد کشتی راه بیفتد. اگر لیگ تعطیل نشده بود الان قیمت کشتی گیر یک میلیارد بود و همه از آن سود می بردند. لیگ خوب است اما با تدبیر.

دبیر همچنین خطاب به کشتی گیران که در مراسم معارفه حاضر بودند، گفت: اگر می خواهید رشد کنید در اردو خوب زندگی کنید. همه جا پرچمدار کشتی باشید. این دوره تمام می شود و ان شاءالله یک روز همه اینجا می آیید؛ البته تا من هستم دنبال رئیس فدراسیونی نباشید! به مربیان تان احترام بگذارید و هر چه گفتند چشم بگویید. سوریان کنار محمد بنا بیاید و تمرین هم بدهد. خیلی خوشحالم که حمید آمده، اینجا خانه همه قهرمانان آزاد و فرنگی است. من هنوز جلوی محمدی و بنا خبردار می ایستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 شهریور 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1092

به "دبیر: سوریان همه اختیارات من را دارد، نصیرزاده استثنایی است و لابی هایش بی نظیر بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دبیر: سوریان همه اختیارات من را دارد، نصیرزاده استثنایی است و لابی هایش بی نظیر بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید