خبرنگاران ترامپ انتخابات پستی را بزرگترین کلاهبرداری دانست

به گزارش نماشو، نیویورک- خبرنگاران- رئیس جمهوری آمریکا، انتخابات پستی را بزرگترین کلاهبرداری دانست و گفت نمی خواهم برای هفته ها منتظر اعلام نتیجه بمانم.

خبرنگاران ترامپ انتخابات پستی را بزرگترین کلاهبرداری دانست

دونالد ترامپ عصر پنج شنبه در نشست خبری روزانه خود که درباره شیوع کرونا در آمریکا برگزار می شود، در پاسخ به سوالی از خواسته وی برای تاخیر در برگزاری انتخابات این ادعا را بیان نمود.

وی اضافه کرد: من می خواهم به مردم شرح دهم، اما نیازی به شرح آنها نیست. شما در مقاله های متعدد روزنامه ها درباره فاجعه پستی در نیویورک می بینید. ده ها هزار برگه رای در انتخابات مقدماتی برداشته شد. چه اتفاقی در نوامبر خواهد افتاد؟

رئیس جمهوری آمریکا، ادامه داد: این یادداشت را واشنگتن پست منتشر کرد اگر می توانید به آن اعتماد کنید. تمام صفحات واشنگتن پست خبر جعلی است اما این موارد جعلی نیستند و درست است.

ترامپ به مقاله دیگری از وال استریت ژورنال اشاره کرد که به زعم او نشان دهنده وجود مسائل قابل توجه در سیستم رای گیری پستی است و اضافه کرد: نمی خواهم یک هفته بعد از سوم نوامبر نتایج انتخابات را ببینم.

وی شرح داد: شما هرگز نمی دانید که ممکن است چه کسی برنده انتخابات شود. شما در حال ارسال تعداد صدها میلیون برگه رای پستی هستید. آن ها کجا می فرایند؟ به چه کسی ارسال می شوند؟ این یک حس مشترک است. شما لازم نیست که هر چیزی درباره سیاست ها بدانید.

رئیس جمهوری آمریکا یادآور شد: دموکرات ها این را می دانند. ما یک نظرسنجی های جعلی داریم، اما ما نظرسنجی های واقعی داریم. ما بسیار خوب عمل می کنیم.

ترامپ با اشاره به سفر روز گذشته خود به تگزاس مدعی شد در صورت پیروزی بایدن، نرخ بیکاری در این ایالت بار دیگر افزایش خواهد یافت. شرایط ایالت های دیگر هم اینگونه خواهد شد.

وی بار دیگر تکرار کرد: من می خواهم بلافاصله پس از انتخابات، نتیجه را داشته باشم، نمی خواهم برای هفته ها، ماه ها و حتی سال ها منتظر بمانم.

رئیس جمهوری آمریکا رای گیری غیابی را با رای گیری پستی متفاوت دانست و اضافه کرد: رای گیری غیابی اینگونه است که من باید در فلوریدا باشم اما در کاخ سفید هستم. از این رو، تعداد زیادی رای گیری غیابی داریم. این رای گیری مسئله ای ندارد. ما موافق رای گیری غیابی هستیم.

ترامپ ادامه داد: این با ارسال ده ها میلیون فرم که مشخص نیست به کجا می رود، متفاوت است. می خوانید که پستچی ها با مشکل بزرگی روبرو خواهند شد. شورای شهر هم با مشکل روبرو خواهند بود.

وی از تقلب گسترده در برگه های رای خبر داد و گفت: می خواهم بالاترین رتبه پیروزی را داشته باشم. فکر می کنم ما این کار را انجام می دهیم و دیگران قادر به انجام آن نیستند.

رئیس جمهوری آمریکا با تکرار موافقت خود از رای گیری غیابی، رای گیری پستی را متقلبانه دانست و گفت رای گیری پستی بزرگترین کلاهبرداری خواهد بود.

ترامپ با انتقاد از دموکرات ها اظهار کرد: آنها فقط تکرار می کنند روسیه، روسیه، روسیه و اکنون هم چین. آنها فقط درباره این کشورها صحبت می کنند و می گویند در انتخابات ما دخالت می کنند در حالی که انتخابات پستی، دخالت را ساده تر می کند.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 مهر 1399 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1997

به "خبرنگاران ترامپ انتخابات پستی را بزرگترین کلاهبرداری دانست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ترامپ انتخابات پستی را بزرگترین کلاهبرداری دانست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید