حمله شدید ترامپ به وزیر خارجه سابق خود: او به شدت کودن و تنبل بود!

به گزارش نماشو، پس از آنکه رکس تیلرسون بعد از چندین ماه سکوت، ترامپ را متهم کرد که بدون فکر و بر اساس غرایز درونی اش عمل می نماید، ترامپ هم او را کودن و تنبل خطاب کرد.

حمله شدید ترامپ به وزیر خارجه سابق خود: او به شدت کودن و تنبل بود!

به گزارش ، به نقل از خبرگزاری رویترز، پس از آنکه رکس تیلرسون، وزیر خارجه اخراج شده آمریکا بعد از چندین ماه سکوت، ترامپ را متهم کرد که بدون فکر و بر اساس غرایز درونی اش عمل می نماید، ترامپ هم او را کودن و تنبل خطاب کرد.

وی در صفحه توئیتر خود نوشت: مایک پمپئو (وزیر خارجه کنونی آمریکا) عالی کار می نماید و من به او خیلی افتخار می کنم. اما سَلَف او رکس تیلرسون ظرفیت ذهنی لازم را نداشت. او خیلی مثل یک سنگ، کودن بود و من نتوانستم به سرعت از شرش خلاص شوم. او خیلی هم تنبل و تن پرور بود!

پیش از این واکنش، رکس تیلرسون، وزیر خارجه سابق آمریکا که توسط دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور از سمتش اخراج شد، در مصاحبه ای نادر به افشاگری علیه ترامپ پرداخته بود.

او در این مصاحبه، در پاسخ به سوال مجری سی بی اس برای توصیف ترامپ، ابتدا خندید و سپس گفت: من هیچ وقت دونالد ترامپ را تا آن روزی که از من درخواست کرد وزیر خارجه آمریکا شوم ندیده بودم.

وی افزود: او بر اساس حس های درونی اش کار انجام می دهد. در برخی زمینه ها به نظر می آید که بدون تأمل عمل می نماید، ولی نیتش این نیست که بی فکر باشد. فکر می کنم در واقع می خواهد بر اساس غرایز درونی اش کار کند.

تیلرسون قبل از انتخاب به عنوان وزیر خارجه آمریکا، مدیر عامل شرکت نفتی اکسون موبیل بود.

او گفت: برای من، به عنوان فردی که از شرکت منظم و بسیار فرایندمدار اکسون موبیل آمده بود، بسیار چالش انگیز بود با مردی کار کنم که بسیار بی نظم است، دوست ندارد بخواند، گزارش های توجیهی را نمی خواند و دوست ندارد وارد جزئیات خیلی مسائل گردد و فقط می گوید: ببین، این چیزی است که من به آن معتقدم و شما می توانی من را مجاب کنی که اینطور نیست، ولی بیشتر وقت ها نمی توانی این کار را انجام دهی.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 641

به "حمله شدید ترامپ به وزیر خارجه سابق خود: او به شدت کودن و تنبل بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله شدید ترامپ به وزیر خارجه سابق خود: او به شدت کودن و تنبل بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید