حل مسائل همکاری بیشتر بخش خصوصی و دولتی را می طلبد

به گزارش نماشو، رئیس هیئت مدیره جامعه راهنمایان ایران گردی و دنیا گردی گفت: در یک سال گذشته اقدامات زیادی در معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی شروع شده که به نتیجه رسیدن آن ها زمان بر است.

حل مسائل همکاری بیشتر بخش خصوصی و دولتی را می طلبد

علی صدرنیا امروز آدینه 26 مرداد در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران اضافه کرد: گردشگری کشور در وضعیت خاصی قرار گرفته که حل مسائل آن فقط به وسیله معاونت گردشگری امکان پذیر نیست.

این فعال بخش خصوصی در صنعت گردشگری تأکید کرد: عمده مشکل گردشگری به بودجه کم آن برمی گردد درحالی که برای انجام اقدامات اساسی باید بودجه کافی در اختیار این بخش قرار بگیرد.

او با اشاره به جلسات متعدد هفتگی معاونت گردشگری با بخش خصوصی گفت: به عنوان نمونه حل مشکل مالیات ارزش اضافه کرده با پیگیری های مستمر معاون گردشگری به نتیجه رسید.

صدرنیا با بیان این نکته که تبلیغات وسیعی علیه کشورمان در سطح بین المللی انجام می گردد اضافه کرد: مسائل گردشگری کشور مربوط به شخص نیست و حل آن ها همکاری بیشتر بخش خصوصی و دولتی را می طلبد.

رئیس هیئت مدیره جامعه راهنمایان ایران گردی و دنیا گردی با اشاره به حجم وسیع وظایف و کمبود بودجه در معاونت گردشگری اضافه کرد: ارتقای ابزار و اختیارات معاونت گردشگری می تواند گره گشای بسیاری از مسائل این بخش گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 25 شهریور 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1133

به "حل مسائل همکاری بیشتر بخش خصوصی و دولتی را می طلبد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حل مسائل همکاری بیشتر بخش خصوصی و دولتی را می طلبد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید