حساس ترین بازی بدون تماشاگر، روز سخت کارخانه و شاگردان در اردکان

به گزارش نماشو، به گزارش خبرنگاران، لیگ برتر والیبال روز پنجشنبه وارد هفته سوم خواهد شد. شش دیدار از ساعت 17 برگزار خواهد شد و تیم های شهرداری ورامین، سایپا تهران، شهرداری گنبد و سپاهان اصفهان به دنبال سومین پیروزی خود در این هفته هستند تا بدون شکست هفته سوم را به سرانجام برسانند.

حساس ترین بازی بدون تماشاگر، روز سخت کارخانه و شاگردان در اردکان

شهرداری گنبد - فولاد سپاهان اصفهان

حساس ترین بازی هفته سوم بین دو تیم شهرداری گنبد و سپاهان برگزار می گردد. هر دو تیم هفته دوم را با پیروزی پشت سرگذاشته اند و بازی روز پنجشنبه برای هر دو تیم حائز اهمیت است. سپاهان میزبان این رقابت است اما روز دوشنبه با اعلام سرپرست سازمان لیگ تیم سپاهان به دلیل اتفاقات ناشایست اتفاق افتاده از سوی هوادارانش در بازی هفته دوم مقابل کاله مازندارن تا اطلاع ثانوی از حضور تماشاگر در سالن محروم است. تیم گنبد که در هفته اول تیم پرستاره شهرداری ارومیه را شکست داد و هفته دوم نیز از سد تیم شهداب یزد گذشت این هفته برای سومین برد مقابل سپاهان دیگر تیم بدون شکست لیگ کوشش خواهد نمود.

خاتم اردکان - شهرداری ارومیه

اما در دیگر بازی مهم هفته نگاه ها به اردکان معطوف است، جایی که بازی دو تیم شهرداری ارومیه و خاتم اردکان برگزار خواهد شد. این بازی از این جهت حساس به شمار می رود که شاگردان کارخانه در شهرداری ارومیه نتایج قابل قبولی کسب نکردند. تیم شهرداری ارومیه که سکان هدایتش در دست مصطفی کارخانه قرار گرفته است و بازیکانی مانند علی شفیعی، فرهاد سال افزون و فرهاد قائمی را در اختیار دارد اما علی رغم انتظارات تا خاتمه هفته دوم ناکام ماند و مقابل تیم های شهرداری گنبد و سایپا تهران تن به شکست داد. خاتم اردکان نیز در پس از مراسم قرعه کشی وارد جدول بازی ها شد هفته نخست استراحت داشت و در هفته دوم با شکست راه یاب ملل به نخستین برد خود دست یافت. حال باید منتظر ماند و دید شاگردان کارخانه مقابل تیم اردکان که دقیقه 90 وارد جدول رقابت ها شد به نخستین پیروزی خواهد رسید یا خیر؟

پیغام مشهد - پیکان تهران

مشهدی ها این هفته در حالی میزبان تیم پیکان هستند که با رای کمیته انضباطی از حضور تماشاگرانش در سالن محروم هستند. پیکان پس از پیروی هفته نخست روز یکشنبه در دومین بازی خود در یک بازی نزدیک با نتیجه 3 بر 2 مغلوب شهرداری ورامین، مدافع عنوان قهرمانی شد. ترکاشوند با بازیکان جوان و آینده داری خود در حالی مقابل تیم پیغام مشهد صف آرایی خواهد نمود که جواد کریمی و سلیم چپرلی را به دلیل محرومیت در این بازی در اختیار ندارد و همین کار پیکان را سخت خواهد نمود.

سایپا تهران - شهداب یزد

سایپا روز پنجشنبه در حالی مقابل تیم شهداب یزد قرار خواهد گرفت که با دو پیروزی مقابل تیم های مریوان و شهرداری ارومیه، شرایط خوبی در جدول رده بندی دارد. تیم شهداب یزد که به تازگی وارد رقابت های لیگ برتر شده است دو دو بازی خود مقابل تیم های کاله و شهرداری گنبد مغلوب شده است. روی کاغذ سایپا کار آسانی در خانه مقابل نماینده یزد در پیش دارد اما باید دید در خاتمه هفته سوم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

شهروند اراک - کاله مازندران

شاگردان بهروز عطایی در کاله با یک شکست و یک پیروزی تا خاتمه هفته دوم در رده هفتم جدول رده بندی قرار گرفتند و در بازی سوم خود در خانه میزبان شهروند اراک خواهد بود. نماینده اراک شرایط خوبی از نظر اقتصادی ندارد و بازی هفته دوم مقابل سیرجان را به دلیل شرایط اقتصادی لغو کرد تا این بازی 3 بر صفر به سود فولاد سیرجان اعلام گردد و مدیر عامل این تیم نیز به فدراسیون فراخوانده گردد. طبق شنیده ها این تیم با یاری اقتصادی 500 میلیونی شهرداری اراک خود را به بازی روز پنجشنبه خواهند رساند.

شهرداری ورامین - فولاد سیرجان

تیم شهرداری ورامین، مدافع عنوان قهرمانی نیز این هفته در خانه میزبان تیم فولاد سیرجان خواهد بود تا شاگردان غیاثی با کسب سومین برد در خانه همچنان در صدر جدول رده بندی باقی بمانند. شاگردان دامغانی در سیرجان، که در بازی اول خود مغلوب تیم سپاهان شده بودند در هفته دم به دلیل عدم حضور تیم شهروند اراک با نتیجه 3 بر صفر پیروز اعلام شدند تا با همین پیروزی پیش از شروع دیدارهای هفته سوم در رده ششم جدول رده بندی قرار داشته باشند.

هفته سوم: پنجشنبه 98/8/16

* پیغام خراسان ـ پیکان تهران (میزبان: مشهد)

* خاتم اردکان ـ شهرداری ارومیه (میزبان: اردکان)

* شهرداری ورامین ـ فولاد سیرجان ایرانیان (میزبان: ورامین)

* سایپا تهران ـ شهداب یزد (میزبان: تهران)

* شهروند اراک ـ کاله مازندران (میزبان: آمل)

* شهرداری گنبد ـ فولاد سپاهان اصفهان (میزبان: اصفهان)

راهیاب ملل مریوان نیز این هفته استراحت دارد.

جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر والیبال در خاتمه هفته دوم

ردیف تیم ها بازی برد باخت امتیاز
1 شهرداری ورامین 2 2 - 5
2 شهرداری گنبد 2 2 - 5
3 سایپا تهران 2 2 - 5
4 فولاد سپاهان 2 2 - 5
5 پیکان تهران 2 1 1 4
6 فولاد سیرجان ایرانیان 2 1 1 3
7 کاله مازندران 2 1 1 3
8 خاتم اردکان 1 1 - 2
9 شهرداری ارومیه 2 - 2 2
10 راه یاب ملل مریوان 2 - 2 1
11 شهداب یزد 2 - 2 1
12 پیغام خراسان 1 - 1 صفر
13 شهروند اراک 2 - 2 صفر
منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 دی 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1408

به "حساس ترین بازی بدون تماشاگر، روز سخت کارخانه و شاگردان در اردکان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حساس ترین بازی بدون تماشاگر، روز سخت کارخانه و شاگردان در اردکان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید