فراوری ماسک شخصی سازی شده صورت با چاپگر سه بعدی

به گزارش نماشو، به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، یک شرکت تجاری به نام Neutrogena فراوری این نوع ماسک ها را با استفاده از چاپگر سه بعدی ممکن نموده است. مهم ترین مزیت فراوری ماسک های MaskiD با چاپگر سه بعدی امکان شخصی سازی ابعاد آنها و نیز سازگار کردن این ماسک ها با نیازهای هر کاربر است.

فراوری ماسک شخصی سازی شده صورت با چاپگر سه بعدی

برای فراوری ماسک های یادشده کاربران باید از چهره خود یک سلفی بگیرند. در ادامه یک اپلیکیشن ویژه به نام اسکین اسکنر از همین عکس سلفی، برای تهیه نقشه دیجیتال سه بعدی صورت فرد استفاده می نماید. سپس این نقشه اطلاعات دقیق صورت و ابعاد آن و به خصوص شرایط بینی را برای شرکت سازنده ارسال می نماید.

سپس شرکت سازنده از چاپگر سه بعدی برای تهیه ماسک ویژه فرد استفاده می نماید. این ماسک که از هیدروژل فراوری می گردد دارای سلول هایی از جنس لوبیای وحشی و جلبک دریایی قرمز است. همچنین مایعات دیگری بر مبنای اطلاعات دریافتی از پوست صورت هر فرد برای جوان سازی آن به این سلول ها تزریق می گردد.

از جمله این مواد می توان به اسید هیالورونیک برای یاری به جذب رطوبت، ویتامین بی 3 برای بهبود رنگ پوست، گل مینا برای کاهش قرمزی رنگ پوست، تثبیت کننده گلوکزامین برای جلوگیری از پوسته پوسته شدن پوست و غیره اشاره نمود. خرید این ماسک ها طی هفته های آینده در آمریکا امکان پذیر می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 706

به "فراوری ماسک شخصی سازی شده صورت با چاپگر سه بعدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری ماسک شخصی سازی شده صورت با چاپگر سه بعدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید