تشکیل اکیپ های نظارتی شبانه از اماکن اقامتی و مجتمع های گردشگری قم

به گزارش نماشو، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم از تشکیل اکیپ های نظارتی شبانه از اماکن اقامتی و مجتمع های گردشگری اطلاع داد.

تشکیل اکیپ های نظارتی شبانه از اماکن اقامتی و مجتمع های گردشگری قم

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم، حمید یزدانی، امروز سوم فروردین ماه گفت: با توجه به حجم زیاد سفرهای نوروزی به استان قم علاوه بر بازدیدهای نظارتی با مشارکت سایر نهادها، اداره کل میراث فرهنگی 3 اکیپ نظارتی شبانه نیز برای تشدید امر نظارت تشکیل داده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم با بیان اینکه این اکیپ های سه گانه با بازدیدهای سرزده روند خدمات رسانی به زائران و مسافران را مورد آنالیز قرار می دهند اعلام کرد: در این بازدیدها مسایلی همچون آنالیز نرخ های خدمات، مسایل بهداشتی و نمازخانه ها، کیفیت واحدها و نظافت واحدها، ایمنی و امنیت را مورد توجه قرار می دهند.

به گفته یزدانی، در ایام نوروز این بازدیدها به صورت شبانه از ساعت 19 تا 2 بامداد انجام می گردد و در صورت مشاهده تخلف موارد مربوطه با تذکرشفاهی، اخطارکتبی یا تشکیل پرونده پیگیری می گردد.

او با اشاره به بازدیدهای روزانه اکیپ های نظارتی توضیح داد: بازدیدهای روزانه نیز به صورت سرزده با مشارکت اداره اماکن ناجا، مرکز بهداشت، کارشناسان گردشگری، نماینده تعزیرات حکومتی و بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان انجام می گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1202

به "تشکیل اکیپ های نظارتی شبانه از اماکن اقامتی و مجتمع های گردشگری قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل اکیپ های نظارتی شبانه از اماکن اقامتی و مجتمع های گردشگری قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید