تحلیل حسین عبدی از شکست پرسپولیس مقابل تراکتور

به گزارش نماشو، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید با یک شکست نباید همه چیز را تمام شده قلمداد کرد.

تحلیل حسین عبدی از شکست پرسپولیس مقابل تراکتور

حسین عبدی در گفت وگو با خبرنگاران درباره شکست پرسپولیس برابر تراکتور اظهار کرد: پرسپولیس در نیمه نخست بازی خوبی را به نمایش نگذاشت و در بیشتر مواقع این تراکتوری ها بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و فرصت های خوبی برای گلزنی ایجاد می کردند. البته در طول بازی شاهد یک بازی درگیرانه درون میدان بودیم به طوری که وقتی بازیکنی توپی از دست می داد بازیکن تیم مقابل سعی می کردند دوباره آن توپ را پس بگیرند. همین امر هم سبب شد کار برای هر دو تیم سخت باشد و فرصت گل زیادی را نبینیم.

وی اضافه نمود: البته روی بعضی عملنمودها مثل شوت از راه دور فرصت های خوبی ایجادشد. مثلا گل تراکتور به همین شیوه به ثمر رسید. در این بازی بارها و بارها دیدیم که بعضی بازیکنان هم با استفاده از ضربات ایستگاهی فرصت های خوبی را خلق کردند. البته بازی طوری بود که بازیکنی از بازیکن مقابلش عبور می کرد همه چیز تمام شده نبود و بازیکنان تیم مدافع سعی می کردند از عقب دوباره فشار بیاورند تا توپ را پس بگیرند واجازه ندهند فرصت گلزنی ایجاد گردد که این نکته بسیار مثبتی در طول بازی بود.

عبدی در ادامه درباره آینده پرسپولیس هم گفت: نباید به خاطر یک باخت نگران باشیم. به هر حال هفته های ابتدایی چنین باخت هایی طبیعی است چون تیم ها هنوز شرایط ایده ال خودشان را پیدا ننموده اند. در بازی امروز تراکتور و پرسپولیس هر دو محتاط بازی می کردند و تراکتور فقط با یک شوت از راه دور توانست دروازه را باز کند. به همین خاطر می گویم باید به آینده امیدوار باشیم. پرسپولیس قطعا می تواند این شکست را فراموش نموده و به آینده امیدوار باشد.

او در ادامه درباره جونیور بازیکن برزیلی پرسپولیس هم گفت: او بسیار کم بازی کرد واز الان نمی توانیم درباره اش اظهار نظر دقیقی داشته باشیم. باید اجازه دهیم زمان بگذرد تا بتوانیم ببینیم آیا بازیکن خوبی است یا نه.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1175

به "تحلیل حسین عبدی از شکست پرسپولیس مقابل تراکتور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحلیل حسین عبدی از شکست پرسپولیس مقابل تراکتور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید