تبریز، کمالوند: از تبریز نرفته ام که بخواهم برگردم، هدف ما ماندن در لیگ برتر است!

به گزارش نماشو، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم هدف اصلی باشگاه پارس در فصل جاری لیگ برتر را بقا در این رقابت ها دانست.

تبریز، کمالوند: از تبریز نرفته ام که بخواهم برگردم، هدف ما ماندن در لیگ برتر است!

به گزارش خبرنگاران از تبریز، فراز کمالوند در نشست پیش از بازی تیمش مقابل تراکتور در حضور خبرنگاران گفت: از اینکه دوباره به تبریز آمدم، خوشحالم. تبریز شهری خوب و عزیز برای من است. امیدوارم فردا هم بازی خوب و تماشاگرپسندی را از هر دو تیم ببینیم. امیدوارم تمام هوادارانی که وارد ورزشگاه می شوند و از گیرنده ها بازی را می بینند، لذت ببرند.

وی در ادامه اضافه نمود: خوشحالم به شهری برگشتم که برایم یادآور خاطرات خوبی است. از حضور در تراکتور، گسترش فولاد و ماشین سازی خاطرات خوبی دارم و خودم را به نوعی جزو مردم خوب و غیور آذربایجان می دانم. شرایطی که برای تراکتور پیش آمده و وضعیت این تیم تغییر پیدا کرده است را به فال نیک می گیریم. حتی ورزشگاه هم تغییر پیدا کرده است و امیدوارم این اتفاقات همزمان با اتفاقات خوبی برای تراکتور باشد.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی درباره مسائل تیمش گفت: همه از مسائل تیم های نفتی باخبر هستند. ما هم امسال جزو تیم های ارزان قیمت لیگ هستیم که 50 درصد بدنه تیم مان از لیگ دسته اول است. نیمی از تیم ما هم بین 200 تا 400 میلیون قرارداد دارند. با این حال تیمی مصمم و با انگیزه داریم که عملکردش فکر می کنم بسیار راضی کننده بوده است.

کمالوند با تأکید بر اینکه از بازیکنانش بسیار راضی است، اضافه نمود: فقط یک شکست داشتیم در هفته اول و بچه ها هفته به هفته بهتر شدند و اگر این روند ادامه پیدا کند، یک تیم گردن کلفت خواهید دید. با توجه به بودجه حداقلی که داریم، هدف ما ماندن در لیگ برتر است، اما همیشه به دنبال این هستیم که وضعیت مان را بهتر کنیم. امیدوارم شرایط طوری پیش برود تا از آن چیزی که باشگاه هدف گذاری کرده است، بهتر بشویم.

وی درباره وضعیت تیمش برای دیدار با تراکتور، گفت: تمام بازیکنان را در اختیار داریم و بازیکن محروم یا مصدومی نداریم. البته برای داشتن بازیکن محروم هم زود است، چون در هفته های ابتدایی قرار داریم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی در واکنش به این سؤال که تبریز از زمان حضور او در تیم های تبریزی چه تغییراتی کرده است و آیا باز هم به این شهر باز می شود، گفت: من از تبریز نرفته ام که بخواهم برگردم و همیشه در تبریز هستم. با توجه به اینکه خانواده همسرم تبریزی هستند، همیشه در این شهر حضور دارم. این افتخار را دارم که ما را جزو خودشان حساب می کنند و قلبم همیشه اینجاست، جایی که قلبم را گذاشته ام و خاطرات خوبی با هواداران فوتبالی تبریز دارم و هیچ وقت فراموشم نمی شود. تراکتور تیم بسیار قدرتمندی است و زنونی هم سرمایه گذاری زیادی روی این تیم کرده است و نفرات شاخصی در این تیم بازی می کنند. تراکتور هم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل است.

وی ادامه داد: شور و هیجان بین مردم آذربایجان هیچ وقت از بین نمی رود و همین مسئله نماد ورزش و فوتبال این استان است. همان زمانی هم که ما بودیم و بعد از هشت یا 9 سال به لیگ برتر آمدیم، نتایج خوبی گرفتیم. سال اول در لیگ برتر، معمولاً تیم ها به فکر ماندن در لیگ برتر هستند، اما ما هفتم شدیم. گران ترین بازیکن ما هم قیمتش بین 300 تا 400 میلیون تومان بود. سال دوم هم تمام بودجه باشگاه چهار میلیارد بود و فقط یک امتیاز برای قهرمانی کم آوردیم. آقای زنوزی اکنون خیلی سرمایه گذاری کرده است و امیدوارم آرزوی دیرینه مردم هم برآورده شود. فکر می کنم اگر روند حرکتی تراکتور مانند پنج بازی قبلی باشد، به همراه پرسپولیس و سپاهان می توانند سه ضلع قهرمانی را تشکیل بدهند.

کمالوند با اشاره به زمان حضورش روی نیمکت تراکتور، یادآور شد: سال اول که با تراکتور به لیگ برتر آمدیم، بازیکنانی مانند مهدی کیانی و محمد ابراهیمی، بازیکنانی بودند که در لیگ یک بازی می کردند. امسال هم مطمئن باشید سه چهار بازیکن به فوتبال ایران و تیم ملی معرفی می کنیم. حداقل سه چهار بازیکن به تیم ملی و باشگاه های بزرگ تر تحویل خواهیم داد. در فضای مجازی دوستان به ما محبت دارند که خواهشم این است آن را تکرار نکنند. نگویند که تراکتور مدیون شماست، چون ما مدیون تراکتور هستیم. فراز کمالوند اگر توانست مربی بزرگی شود و چند سال در لیگ برتر مربیگری کند، این باشگاه تراکتور بود که فرصت را به ما داد تا به سطح اول فوتبال کشور معرفی شویم. تراکتور تیمی است که در کلکسیون افتخاراتش یک قهرمانی کم دارد و امسال با این شرایط می تواند قهرمان شود. ما هم در پارس جنوبی تیمی جوان داریم، اما در بازی فردا پا به پای تراکتور بازی خواهیم کرد. اعتقادی به بازی دفاعی ندارم و سعی می کنیم با یک بازی خوب و هجومی، باعث شویم تماشاگران از بازی دو تیم لذت ببرند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا یک امتیاز از بازی با تراکتور هم او را راضی می کند یا نه، گفت: فوتبال قابل پیش بینی نیست، اما مطمئن باشید ما بسته بازی نمی کنیم، چون اعتقادی به بازی دفاعی نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1292

به "تبریز، کمالوند: از تبریز نرفته ام که بخواهم برگردم، هدف ما ماندن در لیگ برتر است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبریز، کمالوند: از تبریز نرفته ام که بخواهم برگردم، هدف ما ماندن در لیگ برتر است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید