بی عفت کردن شقایق در آسانسور

به گزارش نماشو، مرد تهرانی که دختر جوان را در آسانسور مورد آزار و اذیت قرار داده بود، وی اول دختر را کشت و سپس کار کثیف خود را انجام داد.

بی عفت کردن شقایق در آسانسور

به گزارش، ، مرد تهرانی به دختر جوان در آسانسور آزار و اذیت کرد، وی اول دختر را کشت و سپس کار کثیف خود را انجام داد. این اتفاق تلخ در برج شهرک نفت در شمال غرب تهران رخ داد.

زنی جوان با پلیس 110 تهران بزرگ تماس گرفت و گفت جنازه ای در برج…. شهرک نفت رها شده است. سپس افسران کلانتری 140 باغ فیض به سرعت دست به کار شدند و به برج موردن نظر رفتند. آنان با دیدن جسد دختری که سر و صورتش زخمی بود ماجرا را با کشیک وقت دادسرای ناحیه 27 در میان گذاشتند.

بدین ترتیب بازپرس حسین روشن و پلیس دایره دهم آگاهی مرکز، رسیدگی قضایی - پلیسی به پرونده را در دستور کارشان قرار دادند و جنازه به پزشکی قانونی فرستاده شد.

کارآگاهان در نخستین گام به آنالیز دقیق فیلم دوربین های مداربسته برج پرداختند و معین شد شقایق دختر نگون بخت، ساعت 11 و 20 دقیقه همان روز به همراه مرد 30 ساله ای وارد آن جا شده بود. با افشای این موضوع، ساکنان برج نیز فیلم دوربین های مداربسته را دیدند و رضا- ح را شناسایی کردند. این مرد 30 ساله چندی پیش در برج، سرایداری می کرد، اما فعالیتش، تداوم نداشت. پلیس در ادامه تحقیق میدانی پی برد رضا در یک فروشگاه موادغذایی در دره فرحزاد کارگری می نماید و شبها، نگهبان یک فروشگاه دیگر در مجیدیه است.

با شناسایی محل کار متهم فراری و کنترل نامحسوس، خاتمه وی در مجیدیه ردیابی و دستگیر شد. رضا که در بازپرسی مقدماتی، خود را بی گناه می خواند با دیدن فیلم دوربین مداربسته برج، اعتراف تلخی کرد و گفت که یک دختر تنها برای پرسیدن آدرس شرکت کاریابی به سوپرمارکتی که در آن کار می کردم آمد. شرکت کاریابی، روبه روی سوپرمارکت بود و آدرس را به او دادم. چند دقیقه بعد همان دختر خوش برخورد از شرکت خارج شد و دوباره به سوپرمارکت آمد.

متهم در ادامه بازپرسی گفت: دختر تنها از بیکاری گلایه می کرد که به یاد یکی از بستگانم افتادم که به دنبال خدمتکار بود. به آن دختر، پیشنهاد کار در یکی از برج های شهرک نفت را دادم و با هم به راه افتادیم. در برج، موضوع را به فامیلم گفتم، اما جواب مثبت نداد.

رضا ادامه داد: به همراه آن دختر، سوار آسانسور شده بودیم که ناگهان اسیر وسوسه شیطانی شدم و به جای آنکه دکمه همکف را بزنم، منفی سه را فشردم. دختر بدبخت که از نقشه من باخبر شده بود داد و بیداد کرد و درگیر شدیم. من سر او را محکم به بدنه آسانسور زدم که بیهوش شد و روی زمین افتاد. در حالی که به شدت ترسیده بودم چند ضربه دیگر به سر او زدم. پس از اطمینان از مرگش به سرعت فرار کردم، اما …

پرونده در شعبه سوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران تحت رسیدگی قضایی نهاده شد و مرد جنایتکار با صدور بازداشت موقت، زندانی شد.

به دنبال بازسازی صحنه جرم، کیفرخواست صادر و به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. در نشست رسیدگی به این ماجرا که به ریاست قاضی محمدی کشکولی و با حضور چهار مستشار تشکیل شد ابتدا روشن- نماینده دادستان- کیفرخواست را خواند. سپس خانواده داغدار در صندلی ویژه ایستاد و برای رضا اشد مجازات خواست. نوبت دفاع به مرد عصیانگر که رسید یک بار دیگر جنایت را گردن گرفت: وقتی دختر جوان به همراه من سوار آسانسور شد چشمش به کیف پولی افتاد که در دست من بود.

او از من مقداری پول خواست تا خرج زندگی اش کند. با شنیدن آن تقاضا، حرف هایی زدم که منجر به سوءتفاهم و ناراحتی دختر جویای کار شد. من، اما قصد آزار او را نداشتم. در خاتمه این نشست، هیات قضایی با اعلام تنفس وارد شور شد تا رای صادر کند.

منبع:رکنا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1203

به "بی عفت کردن شقایق در آسانسور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بی عفت کردن شقایق در آسانسور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید