برادرزاده ترامپ: برای دونالد از دست دادن میزبانی گلف و توییتر، بدتر از شکست در انتخابات بود

به گزارش نماشو، برادرزاده دونالد ترامپ که کتابی افشاگرانه و انتقادی علیه عمویش نوشته می گوید، برای رئیس جمهور سابق آمریکا ممنوع شدن فعالیت در توئیتر و کنار گذاشته شدن از میزبانی بازی های تورنمنت گلف ضربه ای بزرگتر از باخت در انتخابات ریاست جمهوری بود.

برادرزاده ترامپ: برای دونالد از دست دادن میزبانی گلف و توییتر، بدتر از شکست در انتخابات بود

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به نقل از دیلی میل، مری ترامپ، برادرزاده دونالد ترامپ که کتابی انتقاد آمیز علیه این رئیس جمهور سابق آمریکا نوشته اظهار کرد، اعتقاد دارد که عمویش از ممنوع شدن فعالیتش در توئیتر بیشتر از باخت در انتخابات ریاست جمهوری 2020 به جو بایدن ناراحت است.

مری ترامپ که یک روانشناس است در مصاحبه ای با بیزینس اینسایدر گفت، دونالد ترامپ همچنین از اینکه نتوانسته میزبانی مسابقات تورنمنت قهرمانی گلف پی.جی.ای 2022 برای یکی از زمین های گلف خودش را به دست بیاورد بیشتر از شکست در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر عصبانی شده است.

مری ترامپ تاکید کرد: من فکر می کنم در چهار سال گذشته بدترین اتفاقاتی که برای دونالد ترامپ افتاده ممنوع شدن فعالیتش در توئیتر و همچنین از دست دادن میزبانی از تورنمنت گلف پی.جی.ای در زمینهای گلفش بوده اند. وی افزود: او حالا بدون توئیتر چطور می تواند مدیریت کند؟ زیرا او باید حتی بفهمد که مردم واقعا دیگر به او به آن شکل توجه نمی کنند.

رئیس جمهور سابق آمریکا از زمانی که به طور دائم فعالیتش در توئیتر ممنوع شد صرفا به صدور بیانیه های مطبوعاتی که اغلب لحن توئیتهای جنجالی سابقش را دارند اکتفا کرده اما در عین حال اینها همان گستره و تاثیر را ندارند. معمولا مطبوعات به طور عادی همچنان درباره ارتباطات عمومی او گزارش می دهند.

پیش از این مگی هابرمان، خبرنگار نیویورک تایمز در یک گزارش ماه ژانویه ادعاهای مطرح شده از سوی مری ترامپ را مطرح و عنوان کرده بود که منابعش گفته اند این رئیس جمهور سابق آمریکا از بابت لغو تورنمنت گلفش بسیار ناراحت شده و خشمش از بابت این اتفاق با خشمش از دومین استیضاحش خیلی فرق داشته است. توئیتر در هشتم ژانویه خبر تعلیق شدن دائمی حساب کاربری دونالد ترامپ در این رسانه اجتماعی را اعلام کرد.

همچنین تورنمنت گلف پی.جی.ای هم در 10 ژانویه اعلام کرد که قراردادش را با باشگاه ملی گلف ترامپ در بدمینستر، نیو جرسی برای میزبانی از رقابتهای سال 2022 این تورنمنت لغو کرده است.

هر دو اتفاق در عرض چند روز بعد از حمله گروه بزرگی از حامیان ترامپ به ساختمان کنگره آمریکا در واشنگتن دی.سی در ششم ژانویه رخ دادند.

توئیتر در بیانیه اش به اتهامات علیه ترامپ مبنی بر اینکه در سخنرانی اش کمی قبل از وقوع حمله به کنگره، تحریک به شورش کرده، اشاره کرد.

برادرزاده رئیس جمهور سابق آمریکا بیان داشت، نسبت به دورنمای مطرح شدن نامزدی مجدد عمویش برای ریاست جمهوری مردد بوده و شایعات درباره کمپین ریاست جمهوری 2024 ترامپ را تاکتیکی دیگر در راستای فریب طرفدارانش عنوان کرد.

وی افزود: همه مساله مربوط به حفظ کنترل بر قدرت است. او تا حدی فکر می کند قرار است اجازه یابد همچنان با فرار از مجازات به کارش ادامه دهد همانطور که کل عمرش این کار را کرده و همچنین قرار است اجازه یابد همچنین با فریب مردم از آنها پول بگیرد.

مری ترامپ در عین حال بیان داشت در خانواده ترامپ غریزه کشتن تحسین می شود و ویژگی هایی همچون همدردی، مهربانی و دانش رد می شوند.

او عنوان کرد، در داخل این خانواده مسئولیت پذیرفتن از بابت شکستها نهی می شود و آنها تقلب را یک شیوه زندگی می بینند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 16 فروردین 1400 بروزرسانی: 16 فروردین 1400 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 2455

به "برادرزاده ترامپ: برای دونالد از دست دادن میزبانی گلف و توییتر، بدتر از شکست در انتخابات بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برادرزاده ترامپ: برای دونالد از دست دادن میزبانی گلف و توییتر، بدتر از شکست در انتخابات بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید