با مدیریت درست می توان میزان اثر گذاری تحریم ها را کاهش داد

به گزارش نماشو، سخنگوی حزب اسلامی کار گفت: فرصت فعلی کشور در سطح خرد و کلان برای تحقق مطالبات مردم خیلی خوب است؛ اگر این شرایط درست اجرا گردد می توانیم از این زمان بهره برده و با مدیریت درست از رکود و تورم خارج شویم؛ به این ترتییب میزان اثر گذاری تحریم ها را هم کاهش خواهیم داد.

با مدیریت درست می توان میزان اثر گذاری تحریم ها را کاهش داد

محمد نیشابوری در گفت وگو با خبرنگاران ، اظهار کرد: تصویب قانون منع به کار گیری بازنشستگان شرایط خوبی را برای دولت فراهم کرد تا بتواند از مدیران مجرب و جوان استفاده کند. تغییر وزرای اقتصادی هم فرصت جدیدی را برای دولت ایجاد نموده است که بتواند نظام خدمت رسانی را در ایران به روز و چابک کند.

وی ادامه داد: قاعدتا یکی از مسائل مهمی که پیش روی کشور است ، بحث تحریم های آمریکا است. افزایش هزینه های زندگی، قیمت کالاها ، قفل شدن مراودات مالی و تجاری با برخی کشورهای خارجی افزایش نرخ دلار و ارز تاثیرات منفی بر زندگی مردم گذاشته و با گذار زمان اثر بیش تری خواهد گذاشت.

این فعال سیاسی گفت: این تغیرات می تواند ظرفیت جدیدی را برای آقای روحانی ایجاد کند که بتواند با قوانین فعلی و موضوعاتی که وجود داد،عملکرد بهتری از خود نشان دهد.

وی اضافه کرد: از جمله تغیراتی که می تون ایجاد کرد این است که به آیین نامه ها و مصوبات داخلی دولت ومجلس توجه ویژه ای داشته و قوانین مزاحم را رفع کرد؛ از این طریق است که فرصت لازم برای تحقق مطالبات مردم ایجاد می گردد.

نیشابوری گفت: فرصت فعلی در سطح خرد و کلان برای تحقق مطالبات مردم خیلی خوب است؛ اگر این شرایط درست اجرا گردد می توانیم از این زمان بهره برده و با مدیریت درست از رکود و تورم خارج شویم. به این ترتییب میزان اثر گذاری تحریم ها را هم کاهش خواهیم داد.

وی در انتها گفت:امیدوارم روحانی ، وزرا و استانداران جدید قدر این فرصت را بدانند و کوشش مضاعفی را برای بهبود اوضاع انجام دهند. از طرف دیگر شهردار تهران هم باید قدر این فرصت را بداند ، هم در نظام مدیریت شهری و هم در دولت باید امکان تعامل بهتر میان NGOها، احزاب، اساتید دانشگاه و نخبگان فراهم گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 605

به "با مدیریت درست می توان میزان اثر گذاری تحریم ها را کاهش داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با مدیریت درست می توان میزان اثر گذاری تحریم ها را کاهش داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید