ایجاد 1500 شغل در اردستان مشکل بیکاری این شهرستان را برطرف می نماید

به گزارش نماشو، به گزارش خبرنگاران، حمید رضا تاملی عصر یک شنبه در کارگروه اشتغال شهرستان اردستان گفت: بنیاد برکت تجربه ایجاد اشتغال را در سطح کشور داشته است ضمن اینکه این بنیاد تیمهای کارشناسی خوبی و منابع اقتصادی لازم را برای تعهدات خود در سطح کشور دارند.

ایجاد 1500 شغل در اردستان مشکل بیکاری این شهرستان را برطرف می نماید

وی اضافه کرد: روش کار بنیاد برکت با فرآیندهایی که در کارهای دولتی ارائه می گردد متفاوت است و با توجه به فراگیری فعالیت آنها در سطح کشور ، امکان هم افزایی و قرار دادن پتانسیلهای یک شهرستان در کنار هم و توان شناسایی تهدیدها عملکرد خوبی را در سطح کشور رقم زده اند.

500 شغل در کمتر از شش ماه در اردستان ایجاد می گردد

فرماندار اردستان گفت: اقتضائات خاص سطح شهرستان اردستان فرصت طلایی و مناسبی است که بایستی حداکثر استفاده را از آن ببریم، ادارات شهرستان باید موارد اجرایی مد نظر بنیاد برکت را فراهم نمایند تا در کمتر از 6 ماه 500 شغل در اردستان ایجاد گردد.

وی اضافه کرد: اردستان با توجه به پائین بودن نرخ جمعیت فعال در اردستان مسئله اشتغال موضع حادی برای شهرستان ما نیست به نوعی که می توانیم با ایجاد یک هزار و 500 فرصت شغلی در اردستان آن را یک شهرستان بدون بیکار را در کشور اعلام کنیم.

تاملی ابراز داشت: مجموعه شورای اداری شهرستان اردستان در تمام بخشها آمادگی کاملی دارد تا به بنیاد برکت یاری کند.

فرماندار اردستان گفت: مقرر شده است بر اساس تعهداتی که در برنامه ششم در حوزه توانمند سازی داریم بصورت ابتکاری طرحی را با همکاری بخشداران و دهیاران در شهرستان اردستان انجام دادیم که آن شناسایی فرصتهایی است که در روستاها وجود دارد که این آمار تا خاتمه بهمن تکمیل خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 خرداد 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 795

به "ایجاد 1500 شغل در اردستان مشکل بیکاری این شهرستان را برطرف می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد 1500 شغل در اردستان مشکل بیکاری این شهرستان را برطرف می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید