ایجاد 1500 شغل در اردستان مشکل بیکاری این شهرستان را برطرف می نماید

به گزارش نماشو، حمید رضا تاملی عصر یک شنبه در کارگروه اشتغال شهرستان اردستان گفت: بنیاد برکت تجربه ایجاد اشتغال را در سطح کشور داشته است ضمن اینکه این بنیاد تیمهای کارشناسی خوبی و منابع اقتصادی لازم را برای تعهدات خود در سطح کشور دارند.

ایجاد 1500 شغل در اردستان مشکل بیکاری این شهرستان را برطرف می نماید

وی اضافه کرد: روش کار بنیاد برکت با فرآیندهایی که در کارهای دولتی ارائه می گردد متفاوت است و با توجه به فراگیری فعالیت آنها در سطح کشور ، امکان هم افزایی و قرار دادن پتانسیلهای یک شهرستان در کنار هم و توان شناسایی تهدیدها عملکرد خوبی را در سطح کشور رقم زده اند.

500 شغل در کمتر از شش ماه در اردستان ایجاد می گردد

فرماندار اردستان گفت: اقتضائات خاص سطح شهرستان اردستان فرصت طلایی و مناسبی است که بایستی حداکثر استفاده را از آن ببریم، ادارات شهرستان باید موارد اجرایی مد نظر بنیاد برکت را فراهم نمایند تا در کمتر از 6 ماه 500 شغل در اردستان ایجاد گردد.

وی اضافه کرد: اردستان با توجه به پائین بودن نرخ جمعیت فعال در اردستان مسئله اشتغال موضع حادی برای شهرستان ما نیست به نوعی که می توانیم با ایجاد یک هزار و 500 فرصت شغلی در اردستان آن را یک شهرستان بدون بیکار را در کشور اعلام کنیم.

تاملی ابراز داشت: مجموعه شورای اداری شهرستان اردستان در تمام بخشها آمادگی کاملی دارد تا به بنیاد برکت یاری کند.

فرماندار اردستان گفت: مقرر شده است بر اساس تعهداتی که در برنامه ششم در حوزه توانمند سازی داریم بصورت ابتکاری طرحی را با همکاری بخشداران و دهیاران در شهرستان اردستان انجام دادیم که آن شناسایی فرصتهایی است که در روستاها وجود دارد که این آمار تا خاتمه بهمن تکمیل خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 خرداد 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 795

به "ایجاد 1500 شغل در اردستان مشکل بیکاری این شهرستان را برطرف می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد 1500 شغل در اردستان مشکل بیکاری این شهرستان را برطرف می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید