اپ جدید PUBG بازی شما را در استریم دیگران پیدا می نماید

به گزارش نماشو، استریم کردن یا همان پخش زنده گیم پلی بازی های مختلف، امروزه به یک شغل تبدیل شده است؛ طوری که پخش زنده بازی های بزرگ جهان مثل فورت نایت (Fortnite) یا پابجی (PUBG) روزانه صدها نفر بیننده دارد. احتمال اینکه حین بازی کردن چنین بازی هایی، این سوال در ذهن تان شکل بگیرد که آیا من در استریم زنده بازی کننده دیگری حضور دارم یا نه، کم نیست. اگر PUBG بازی می کنید، به لطف وب سایت جدیدی، می توان به این سوال پاسخ داد.

اپ جدید PUBG بازی شما را در استریم دیگران پیدا می نماید

وب سایت جدیدی به اسم PUBG Report ساخته شده است که از داده های ارایه شده از سوی بازی استفاده می نماید و در استریم های Twitch به دنبال بازی شما می گردد. به لطف رابط برنامه نویسی یا همان API بازی PUBG می توانید متوجه شوید که آیا شخصی که کشته اید، یا شخصی که شما را کشته است، یک استریمر بوده است. رابط برنامه نویسی بازی PUBG به صورت رسمی از سوی شرکت سازنده بازی ارایه شده است. این رابط اطلاعات پس از هر بازی را در اختیار افراد قرار می دهد تا به یاری آن ها، ابزارهایی برای آنالیز وضعیت بازی خود یا دیگران بسازند.

تنها کافی است در وب سایت pubg.report نام کاربری خود را وارد کنید. لیستی از کسانی که کشته اید یا کسانی که کشته شده اند در مقابل شما گذاشته می گردد.

نکته جالب این جاست که تمام کشته شدن ها، با یک کلیپ همراه شده است؛ یعنی می توانید لحظه ای که یک استریمر را کشته اید یا بلعکس را در قالب کلیپ های Twitch تماشا کنید.

وب سایت pubg.report فعلا فقط برای کسانی که روی کامپیوتر PUBG بازی می نمایند، جواب می دهد. به زودی قرار است داده های نسخه کنسولی هم به این وب سایت اضافه گردد. فقط یک موضوع را در نظر بگیرید که نهایتا داده ها تا 14 روز گذشته قابل مشاهده هستند.

منبع: یوروگیمر

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 15 خرداد 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 786

به "اپ جدید PUBG بازی شما را در استریم دیگران پیدا می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپ جدید PUBG بازی شما را در استریم دیگران پیدا می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید