اولگنار سولسشایر: میل به تسلط بر توپ در خون بازیکنان بارسلوناست، اگر به مسی فرصت بدهید، صدمه می بینید

به گزارش نماشو، اولگنار سولسشایر به جبران شکست بازی رفت در استادیوم رقیب امیدوار است.

اولگنار سولسشایر: میل به تسلط بر توپ در خون بازیکنان بارسلوناست، اگر به مسی فرصت بدهید، صدمه می بینید

به گزارش خبرنگاران، اولگنار سولسشایر در کنفرانس خبری پیش از بازی برگشت تیمش در زمین بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا نسبت به جبران شکست خانگی یک - صفر دور رفت ابراز امیدواری کرد.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد در این باره گفت: خاطره بازیکنان از بازی با پاری سن ژرمن به آن ها یاری خواهد نمود. ما می دانیم می توانیم در قالب یک تیم اوضاع را دگرگون کنیم. بارسلونا حریف سختی است. تنها یک گل از آن ها عقب هستیم. برای سانچس که اینجا حضور داشته و بازی نموده، شب بزرگی در پیش است او به فکر اثبات خودش به ماست. امیدوارم فصل خیلی خوب برای ما به انتها برساند. در حال اجرا بازی هایی هستیم که یونایتد به آن ها عادت دارد. امیدوارم هرگاه الکسیس به میدان رفت، از عملکردش راضی باشد.

او در ادامه اضافه نمود: در بازی خانگی اقتدارمان را نشان ندادیم و آن طور که باید، حفظ توپ نکردیم. گاهی نتایج عجیبی رخ می دهد و تیمی که 80 درصد مالکیت توپ دارد، برنده نمی گردد. می دانیم باید نمایش بهتری نسبت به بازی قبلی داشته باشیم. اگر به بازیکنانی مثل سوارس و مسی فرصت بدهید، صدمه خواهید دید. شاید تیم ها در زمین خودشان کمی بازتر مقابل ما بازی می نمایند. پس از گذشت 2 دقیقه از بازی با پاری سن ژرمن گلزنی کردیم که این فاکتور بسیار بزرگی بود. اگر به گل اول برسیم، همه چیز برابر خواهد شد. بازیکنان لازم را در اختیار داریم. گاهی شانس دخیل است و گاهی هم در نیمه دیگر زمین دخه آ موثر واقع می گردد. میل به تسلط بر توپ، در خون بازیکنان بارسلونا جاری است. به نظرم هر 2 تیم به دنبال در اختیار دریافت توپ هستند. نمی توانم تصور کنم اجازه بدهند مالکیت زیادی بر توپ داشته باشیم و بنابراین وقتی توپ دست ما باشد، باید بهترین استفاده را ببریم. آن ها با تکیه بر سرعت دمبله و مسی روی ضد حملات با کیفیت هستند. باید با توانایی های حریف هنگام مالکیت توپ و ضد حمله زدن سازگار شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 تیر 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 945

به "اولگنار سولسشایر: میل به تسلط بر توپ در خون بازیکنان بارسلوناست، اگر به مسی فرصت بدهید، صدمه می بینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولگنار سولسشایر: میل به تسلط بر توپ در خون بازیکنان بارسلوناست، اگر به مسی فرصت بدهید، صدمه می بینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید