امنیت کامل گردشگران نوروزی در سراسر استان کرمان تامین است

به گزارش نماشو، فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از اتخاذ تدابیر لازم برای تامین امنیت کامل گردشگران نوروزی در این استان اطلاع داد و گفت: نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی استان کرمان از تاریخ 25 اسفندماه سال گذشته تا 15 فروردین ماه سالجاری به صورت شبانه روزی در آماده باش هستند.

امنیت کامل گردشگران نوروزی در سراسر استان کرمان تامین است

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان، سرهنگ نورعلی چوگانی اضافه کرد: نیروهای خدوم یگان حفاظت میراث فرهنگی در سراسر استان کرمان با استقرار شیفت های مضاعف به صورت 24 ساعته در حوزه ماموریت های محوله، جوابگوی مسافران و گردشگران نوروزی خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه هرساله قبل از فرا رسیدن تعطیلات نوروز به منظور اعمال برنامه های پیشگیرانه از وقوع جرایم مرتبط با میراث فرهنگی جلسه توجیهی ویژه نیروهای یگان حفاظت برگزار می گردد، اظهار کرد: خوشبختانه در سال گذشته 4 جلسه در این زمینه برگزار گردید.

سرهنگ چوگانی اعلام کرد: با توجه به حضور بالای گردشگران در استان کرمان، نیروهای یگان حفاظت اعم از پرسنل کادر و وظیفه با همکاری نیروی انتظامی، محیط زیست و منابع طبیعی در ایام تعطیلات نوروزی بصورت شبانه روزی در محوطه های تاریخی و بصورت تمام وقت مشغول حفاظت از آثار تاریخی خواهند بود.

وی از حضور مستمر نیروهای یگان حفاظت میراث فرهنگی و نیروی انتظامی در اماکن تاریخی و مناطق گردشگری استان کرمان طی ایام نوروز اطلاع داد و اظهار کرد: گشت زنی از محل کمپ های اسکان گردشگران که در محوطه های تاریخی استقرار یافته اند در الویت کارها واقع شده است.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با بیان اینکه از شروع سفرهای نوروزی تاکنون امنیت کامل گردشگران در استان تأمین شده است توضیح داد: تاکنون هیچ مورد تخلفی که موجب سلب امنیت و یا آرامش مسافران و گردشگران نوروزی این خطه شده باشد، گزارش نشده است.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 شهریور 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1130

به "امنیت کامل گردشگران نوروزی در سراسر استان کرمان تامین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امنیت کامل گردشگران نوروزی در سراسر استان کرمان تامین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید