اظهارات فدرر پس از حذف از تنیس اپن استرالیا

به گزارش نماشو، مرد شماره سه دنیا پس از باز ماندن از صعود به مرحله یک چهارم نهایی تنیس اپن استرالیا با رسانه ها صحبت کرد.

اظهارات فدرر پس از حذف از تنیس اپن استرالیا

به گزارش خبرنگاران و به نقل از آس، راجر فدرر پس از شکست برابر استفانوس سیتسیپاس در مرحله یک هشتم نهایی تنیس اپن استرالیا در نشست خبری حاضر شد. مرد شماره سه دنیا با چهره جدی وارد سالن شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. تنیسور سوییسی اعلام نمود پس از دو سال غیبت در زمین های خاکی در رولان گاروس رقابت خواهد نمود. او در این باره گفت: در رولان گاروس حضور خواهم داشت. در شرایط خوبی به سر می برم و این بار نمی خواهم به خودم استراحت طولانی مدت بدهم.

فاتح 20 گرند اسلم پیش از این اظهار نظر به سوال خبرنگاری پاسخ داد که مربوط به صحبت های جان مکانور بود. مفسر تنیس اپن استرالیا پیروزی سیتسیپاس را تغییر یک نگهبان دانست. فدرر در خصوص این اظهارات گفت: جان مدت هاست که پشت میکروفن حضور دارد و حرف های زیادی می زند. او را ستایش می کنم اما این داستان را 10 سال است که می شنوم. استفانوس یک و سال و نیم است که خیلی خوب بازی می نماید. او در این مدت برابر نواک جوکوویچ، کوین اندرسون و زورف پیروز شد و اکنون مرا شکست داد. او را در سطح بالایی می بینم و امشب، شب خوبی برایش بود.

مرد شماره سه دنیا در رابطه با دلیل شکست خود اظهار کرد: پیروز نشدن در ست دوم کلیدی بود. می دانستم باید این ست را ببرم به چه نحوی مهم نبود اما باید به آن دست می یافتم. این قضیه باعث شد شکست بخورم. همچنین نتوانستم حتی یک بر یک (پیروزی در یک گیم که سرویس در اختیار تنیسور نیست) به دست آورم. علاوه بر این سیتسیپاس در جریان بازی آرام بود. حفظ آرامش برای بازیکنان جوان آسان نیست.

فدرر از تصمیمات داوری و رفتار تماشاگران انتقاد نکرد. افراد زیادی از سیتسیپاس حمایت می کردند چون یونانی های زیادی در ملبورن زندگی می نمایند. مرد شماره سه دنیا در این باره گفت: در چنین بازی های تصمیم های درست و اشتباه وجود دارد. داور یک انسان است و این قضیه بخشی از بازی محسوب می گردد. من از داوران انتقاد نمی کنم چون زمانی که تنیس را آغاز کردم سیستم تشخیص توپ وجود نداشت و اشتباه های زیادی دیده می شد.

تنیسور سوییسی در انتها اظهار کرد: از رفتار تماشاگران ناراحت شدم؟ آن ها فوق العاده بودند. تماشاگران را ستایش می کنم. آن ها عالی بودند. فریاد کشیدن جزیی از بروز احساسات است با این حال واکنش هایی را ترجیح می دهم که سر و صدا نداشته باشند.

مترجم: فرشته تقی زاده

دبیر: علی غفار

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 خرداد 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 752

به "اظهارات فدرر پس از حذف از تنیس اپن استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اظهارات فدرر پس از حذف از تنیس اپن استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید