اطلاعیه باشگاه پرسپولیس علیه بازیکن استقلال، انتشار متن توافق نامه

به گزارش نماشو، به گزارش خبرنگاران، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به اظهارات مطرح شده از سوی گادوین منشأ مطالبی جهت تنویر افکار عمومی ارائه می شود. در این ارتباط ضروری است این نکته ذکر شود که با توجه به در پیش بودن دربی و جلوگیری از ایجاد تنش بین طرفداران و این بازیکن، متن توافق فسخ قرارداد بین دو طرف بعد از بازی روز شنبه منتشر خواهد شد. هرچند به نظر می رسد، این اظهارات غیر فنی، با هدف قرار دریافت طرفداران و باشگاه صورت می گیرد که البته این اتفاق با درایت طرفداران روی نخواهد داد.

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس علیه بازیکن استقلال، انتشار متن توافق نامه

درباره جدایی گادوین منشأ همه موارد قبل از این، شفاف مطرح شده و تنها برای یادآوری ضروری است مطرح کنیم که منشأ از نظر فنی نتوانست نظر سرمربی تیم را تأمین کند و با توجه به تفاوت شرایط برای بازی در تیمی چون پرسپولیس که ظرفیت های خاص فنی، روانی و شخصیتی را طلب می نماید، این مهاجم به قدری افت نموده بود که برانکو ایوانکوویچ اعلام داشت در صورت ادامه حضور در پرسپولیس نمی تواند با تیم اصلی تمرین کند و باید تمرینات خود را در تیم های پایه دنبال نماید. از این رو باشگاه با توجه به شرایط موجود، موضوع فسخ قرارداد را در دستور کار قرار داد.

اما متأسفانه کیفیت این بازیکن در حدی نبود که باشگاهی برای جذب وی با باشگاه پرسپولیس وارد مذاکره شود و در نهایت او طی توافقی که صورت گرفت، بازیکن آزاد شد.

در ادامه اطلاعیه آمده است: همچنین تکرار می شود، توافقی برای پیوستن یا نپیوستن او به تیم خاصی صورت نگرفت. از سوی دیگر از نظر حقوقی هر شرطی بعد فسخ همکاری، بی معنی تلقی می شود چون بازیکن از قید هر قراردادی آزاد می شود.

باشگاه در واقع شرایطی را برای حضور وی در تیمی خاص نپذیرفت بلکه وی به دلیل مسائل فنی از سوی سرمربی کنار گذاشته شد و هیچ باشگاهی هم حاضر به پرداخت هزینه برای دریافت رضایت نامه وی نشد تا در نهایت تنها گزینه پیش رو فسخ قرارداد باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 تیر 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 918

به "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس علیه بازیکن استقلال، انتشار متن توافق نامه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه باشگاه پرسپولیس علیه بازیکن استقلال، انتشار متن توافق نامه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید