استیو بنن: ترامپ با یک کودتا روبه رو است

به گزارش نماشو، استیو بنن، استراتژیست ارشد سابق کاخ سفید در مصاحبه ای در پی مناقشه اخیر مربوط به انتشار مقاله ای در نیویورک تایمز از سوی یک مقام ارشد ناشناس دولت آمریکا گفت، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا با یک کودتا روبه رو است.

استیو بنن: ترامپ با یک کودتا روبه رو است

به گزارش خبرنگاران، به نقل از پایگاه هیل، استیو بنن، در واکنش به مقاله منتشر گردیده در نیویورک تایمز از سوی یک مقام ارشد ناشناس دولت ترامپ که خود را از اعضای مقاومت دانسته بود، به رویترز گفت: چیزی که شما در آن روز دیدید یک اتفاق جدی بود. این یک حمله مستقیم به نهادها بود. این یک کودتا بود.

در این مقاله شرح داده گردیده بود که چطور هم خود مقامی که این مقاله را نوشته و هم دیگر مقامهای ناشناس این جنبش مقاومت در دولت ترامپ برای مهار اقدامات ناگوار ترامپ کوشش می نمایند.

بنن در ادامه به رویترز توضیح داد: این یک بحران است. دار و دسته ای در میان چهره های تشکیلاتی این جمهوری وجود دارند که معتقدند ترامپ برای ریاست جمهوری آمریکا صلاحیت ندارد.

بنن گفت که این یک اتفاق تقریبا بی سابقه در تاریخ آمریکا است.

او شرح داد: این کشور تنها یک بار چنین بحران مشابهی را آن هم در سال 1862 تجربه کرد، زمانی که ژنرال مک کللان و دیگر ژنرالهای بلند پایه که همگی دموکراتهای متعلق به ارتش اتحادیه بودند، گفتند که آبراهام لینکلن برای آنکه فرمانده کل قوا باشد دارای شایستگی و صلاحیت نیست.

بنن تصریح ساخت که از نظر او این بحران زائیده آنچه که برخی یک دولت پنهان میخوانند، نیست.

وی اضافه نمود: من یک فرد اهل تئوری توطئه نیستم، من گفته ام که هیچ دولت پنهانی وجود ندارد. این یک دولت چالش طلب است.

بنن همچنین تاکید نمود، اگر که یک رئیس جمهور لیبرال هم در قدرت بود باز وضعیت همین بود.

او ادامه داد: فکر نکنید اگر شما لیبرالها هم به قدرت برسید وضعیت متفاوت می گردد. چون یک نظم تشکیلاتی هست که این طور دیکته می نماید که آنها بهتر از مردم همه چیز را میدانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 آذر 1397 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 113

به "استیو بنن: ترامپ با یک کودتا روبه رو است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیو بنن: ترامپ با یک کودتا روبه رو است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید