از مدیران دیجی کالا بپرسید؛ آن ها به شما پاسخ می دهند

به گزارش نماشو، از شما می خواهیم با ثبت نظر خود در فرم زیر این مطلب، از مدیران خبرنگاران سوال بپرسید، به آن ها پیشنهاد بدهید و انتقاد کنید.

از مدیران دیجی کالا بپرسید؛ آن ها به شما پاسخ می دهند

تا 10 روز امکان ثبت نظر وجود دارد؛ سپس آن ها را دسته بندی می کنیم و طبق برنامه زمانی معین، مدیران خبرنگاران به استودیوی خبرنگاران مگ می آیند تا در قالب چند ویدیوکست، به نظرات شما پاسخ بدهند.

فرصتی استثنایی برای خبرنگاران

در 12 سالی که از تاسیس فروشگاه اینترنتی خبرنگاران می گذرد، همیشه مدیران خبرنگاران به شکل مستقیم یا غیر مستقیم از کاربران و مشتریان بازخورد گرفته اند. با این حال هیچ وقت مشابه کاری که الان می خواهیم انجام بدهیم، صورت نگرفته و ما این اتفاق را فرصتی استثنایی برای خود می دانیم.

برنامه ما به این شکل است که به مدت 10 روز، به وسیله این پست، پرسش ها، پیشنهادها و انتقادهای شما را جمع آوری می کنیم. چون حدس می زنیم که تعداد نظرات خیلی زیاد خواهد بود، قطعا باید بسته به نوع پرسش ها، پیشنهادها و انتقادها، آن ها را دسته بندی کنیم. بعد از آن مدیران در ویدیوکست حاضر می شوند و به سوالات مربوط پاسخ می دهند.

چگونه نظر خود را ثبت کنیم؟

برای ثبت نظر کافیست فرم ساده ای را که زیر این پست قرار داده ایم پر کنید و به صورت خیلی کوتاه، در دو یا سه جمله سوال خود را بپرسید یا پیشنهاد و انتقاد خود را ارائه دهید.

ممکن است بعضی از نظرات شما تجربه خرید ناخوشایند را بازگو نمایند. مثلا یک هندزفری خریده ام که گران بوده یا یک پاوربانک خریده ام که خراب بوده؛ شاید هم از بعضی نارسایی ها در خدمات پس از فروش شکایت دارید. مسئله ای نیست که این نظرات را ثبت کنید، ولی احتمالا فرصت اینکه به تک تک این موارد پاسخ داده گردد وجود ندارد و مدیران خبرنگاران، علت کلی وقوع چنین تجربه هایی را توضیح و از راه حلی که برای آن دارند، خبر می دهند.

در نهایت از طرف خانواده خبرنگاران می گوییم که مهم ترین ارزش و اصل خبرنگاران مشتری محوری است و قطعا همه تمرکز ما بر جلب رضایت شماست. لطفا به ما یاری کنید که خبرنگاران بهتر گردد.

نام (اختیاری)

ایمیل (اختیاری)

سوال، پیشنهاد یا انتقاد شما

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 9 فروردین 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 500

به "از مدیران دیجی کالا بپرسید؛ آن ها به شما پاسخ می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از مدیران دیجی کالا بپرسید؛ آن ها به شما پاسخ می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید