احمد نوراللهی: ما فقط جنگیدیم و غُر نزدیم، بهتر است بقیه هم بجنگند

به گزارش نماشو، احمد نوراللهی، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما یاد گرفتیم کوشش کنیم و اگر هم تیمی می خواهد قهرمان گردد بهتر است کوشش کند و بجنگند.

احمد نوراللهی: ما فقط جنگیدیم و غُر نزدیم، بهتر است بقیه هم بجنگند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران ، احمد نوراللهی پس از پیروزی 3 بر یک تیم پرسپولیس مقابل پارس جنوبی درباره صحبت های مربیان و بازیکنان سایر تیم ها در مورد داوری اینکه قضاوت داوران به سود پرسپولیس بوده است، گفت: یکسری تیم ها از داوری صحبت می نمایند، اما در یک یا دو سال اخیر بیشتر ضربه را پرسپولیس از داوری خورده است. داور هم مثل همه می تواند اشتباه کند و این حرف درستی نیست که بگویند داوری ها به سود ماست. تیم ما حتی با بازیکنان جوانش هم می جنگد. دو پنجره مان بسته بود و نتوانستیم بازیکن جدید بگیریم اما غُر نزدیم و به عشق طرفداران فقط جنگیدیم.

وی اضافه کرد: در نیم فصل دوم هم وضعیت همین است و اگر بازیکنی چنین صحبتی می نماید اشتباه است. آنها هم بجنگند بهتر از این حرف ها است. یاد گرفتیم کوشش کنیم و اگر هم تیمی می خواهد قهرمان گردد بهتر است کوشش کند و بجنگند. کادرفنی در این مدت زحمت زیادی کشیده و با این وضعیت به فینال آسیا رسیده ایم. این نتیجه کوشش بازیکنان و کادرفنی و طرفداران است.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص صحبت های مهدی رحمتی علیه پرسپولیس گفت: حاضریم شفاف سازی نمایند و بگویند هر بازیکنی چقدر پول گرفته است. تا الان فقط 15 درصد از قراردادمان را گرفته ایم اما تیم های دیگر بازیکنان زیادی در نیم فصل جذب کردند و هزینه های فراوانی انجام دادند. با این وضعیت دیده اید ما غر بزنیم و حرفی بزنیم؟ همانطور که گفتم ما فقط جنگیدیم و اگر سال جاری قهرمان شویم، برای ما خیلی شیرین خواهد بود. با تمام حرف هایی که می زنند تیم ما در چند سال اخیر فوق العاده بوده و جام های زیادی به دست آورده است و فکر می کنم دیگر حرفی نمانده که بزنیم. همانطور که گفتم حاضریم شفاف سازی کنیم. تیم های دیگر در نقل و انتقالات بازیکن گرفتند اما پرسپولیس نه، فقط کوشش کردیم و غر نزدیم.

نوراللهی در خصوص تغییر مدیریت باشگاه پرسپولیس و آمدن ایرج عرب به عنوان سرپرست این باشگاه، عنوان نمود: آقای گرشاسبی زحمات خود را کشید و امیدوارم مسائل رفع گردد. باید به این تیم یاری گردد و به این بازیکنان نگاه نمایند. من یک سوال دارم، پرسپولیس بهتر از این می توانست نتیجه بگیرد؟ فقط اگر کمی بیشتر زحمت می کشیدیم می توانستیم قهرمان آسیا شویم. در هر صورت مسائل زیادی بود و خدا را شکر توانستیم دل مردم را شاد کنیم و امیدواریم مدیریت جدید مسائل را رفع و به تیم یاری کند.

وی درباره شایعاتی که مبنی بر بازگشت مهدی طارمی به این تیم شنیده می گردد یادآور شد: تصمیم گیری در این خصوص بر عهده مدیریت و کادرفنی باشگاه است. هر بازیکن جدیدی هم بیاید، همه با آغوش باز از او پذیرایی می کنیم. مهدی هم بازیکن ما بوده و زحمت کشیده است. امیدوارم نیم فصل دوم نتیجه خوبی بگیریم و دل طرفداران را شاد کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 659

به "احمد نوراللهی: ما فقط جنگیدیم و غُر نزدیم، بهتر است بقیه هم بجنگند" امتیاز دهید

1 کاربر به "احمد نوراللهی: ما فقط جنگیدیم و غُر نزدیم، بهتر است بقیه هم بجنگند" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمد نوراللهی: ما فقط جنگیدیم و غُر نزدیم، بهتر است بقیه هم بجنگند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید