احتمال تمدید حکم سرپرستی فدراسیون کشتی تا خرداد ماه

به گزارش نماشو، به گزارش خبرنگاران، اواخر سال گذشته بود که 21 مدعی احراز پست ریاست فدراسیون کشتی طی مهلت 10 روزه کاری، رسماً با حضور در دبیرخانه فدراسیون کشتی ثبت نام کردند. این در حالی است که وزارت ورزش و مراجع ذیصلاح باید طی 45 روز بعد از انتها مهلت ثبت نام در مورد تأیید صلاحیت کاندیداها وارد عمل شوند و در نهایت اسامی نفرات واجد شرایط را معرفی نمایند.

احتمال تمدید حکم سرپرستی فدراسیون کشتی تا خرداد ماه

دوره 6 ماهه سرپرستی حمید بنی تمیم در فدراسیون کشتی روز 15 اردیبهشت ماه به انتها می رسد و اگر وزارت ورزش قصد برگزاری مجمع را در همین ایام داشته باشد باید خیلی زودتر در مورد اعلام زمان برپایی مجمع اقدام کند.

از سوی دیگر کاروان کشتی ایران هم باید طی روزهای 3 تا 8 اردیبهشت ماه در رقابتهای قهرمانی آسیا به میدان برود که مطمئناً اگر قرار بر برگزاری مجمع عمومی باشد، متولیان وزارت ورزش و حتی فدراسیون نشین ها ترجیح می دهند این اتفاق بعد از رقابتهای قهرمانی آسیا رخ دهد.

با این وجود از گوشه و کنار خبر می رسد وزارت ورزش فعلاً قصد برگزاری مجمع در این مقطع زمانی (اواسط اردیبهشت ماه) را ندارد، چراکه بلافاصله ماه مبارک رمضان فرا می رسد و طبیعتاً برگزاری مجمع هم یک ماه به تعویق می افتد. حال با توجه به این موضوع هیچ بعید نیست حکم سرپرستی حمید بنی تمیم هم از روز 15 اردیبهشت ماه برای یک یا دو ماه دیگر تمدید گردد تا اعضای مجمع عمومی فدراسیون هم بتوانند بعد از ماه مبارک رمضان به انتخاب رئیس جدید فدراسیون اقدام نمایند.

یکی از مسائلی که این احتمال را قوت می بخشد، عدم وجود رویدادهای مهم داخلی و خارجی در تقویم فدراسیون کشتی از اواسط اردیبهشت تا اواخر خرداد ماه است. مطمئناً همین وقفه در برنامه های داخلی و خارجی فدراسیون کشتی می تواند زمان خوبی برای ادامه سرپرستی بنی تمیم برای برگزاری مجمع تا اواخر خرداد ماه باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 تیر 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 943

به "احتمال تمدید حکم سرپرستی فدراسیون کشتی تا خرداد ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال تمدید حکم سرپرستی فدراسیون کشتی تا خرداد ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید