ابهام در زمان ارائه لیست وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم

به گزارش نماشو، سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنوز لیست وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم به مجلس ارائه نشده، گفت که ابهاماتی در خصوص زمان ارائه این لیست به مجلس وجود دارد.

ابهام در زمان ارائه لیست وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم

به گزارش ایسنا، سید نظام الدین موسوی با بیان اینکه لیست وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم تا الان به مجلس واصل نشده است، گفت: طبیعتا اگر لیست وزرای پیشنهادی تا آخر وقت جلسه علنی امروز یکشنبه مجلس از طرف دولت به ما ارسال گردد در جلسه امروز اعلام وصول خواهد شد، اما اگر این لیست بعد از ظهر امروز یا فردا به مجلس برسد اعلام وصول آن به جلسه بعدی موکول خواهد شد.

وی با بیان اینکه کمیسیون های تخصصی مجلس یک هفته برای آنالیز صلاحیت وزرای پیشنهادی فرصت دارند، گفت: پس از اتمام مهلت آنالیز صلاحیت وزرا در کمیسیون ها نوبت به آنالیز صلاحیت و رای اعتماد وزرا در صحن می رسد.

این عضو هیات رئیسه مجلس اضافه نمود: اگر لیست وزرا امروز به مجلس ارائه گردد تا انتها هفته مهلت آنالیز کمیسیون ها خواهد بود و هفته آینده آنالیز رای اعتماد را در صحن خواهیم داشت، اما در صورتیکه اعلام وصول به جلسه بعدی مجلس موکول گردد؛ طبیعتا تا پیش از تعطیلات عاشورا و تاسوعا فرصت آنالیز صلاحیت وزرای پیشنهادی در کمیسیون ها خواهد بود و آنالیز رای اعتماد در مجلس و اعلام نظر مجلس در این باره به بعد از تعطیلات عاشورا و تاسوعا موکول خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 23 مرداد 1400 بروزرسانی: 23 مرداد 1400 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 2680

به "ابهام در زمان ارائه لیست وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابهام در زمان ارائه لیست وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید