آثار تاریخی اردبیل در نمایشگاه گردشگری وان ترکیه معرفی می گردد

به گزارش نماشو، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از معرفی آثار تاریخی این استان در نمایشگاه گردشگری شهر وان ترکیه اطلاع داد.

آثار تاریخی اردبیل در نمایشگاه گردشگری وان ترکیه معرفی می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی مدیرکل میراث فرهنگی استان امروز شنبه 31 شهریور 97 در این خصوص توضیح داد: این نمایشگاه در تاریخ 5 تا 8 مهرماه در شهر وان ترکیه برگزار می گردد و فرصت مطلوبی برای معرفی آثار تاریخی استان اردبیل است.

او افزود: برای حضور اردبیل در نمایشگاه وان دعوت به عمل آمده و با توجه به ظرفیت فراهم شده برای معرفی توانمندی استان اردبیل، اردبیل در این نمایشگاه غرفه ای را به خود اختصاص خواهد داد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردبیل افزود: در عین حال که اردبیلی ها به کررات به شهر وان سفر می نمایند لازم است جاذبه های استان اردبیل نیز به ساکنان شهر وان و سایر شهرهای ترکیه معرفی گردد.

او با تاکید به اینکه با معرفی مطلوب می توان میزان سفر شهروندان وان و سایر شهرهای ترکیه به اردبیل را تغییر داد، افزود: این نمایشگاه همچنین فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری استان است.

به گفته فلاحی در حاشیه حضور اردبیل در نمایشگاه وان موضوع خواهرخواندگی اردبیل و وان به وسیله شهرداری اردبیل و اتاق بازرگانی استان مطرح می گردد.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تاکید نمود: در فرصت نمایشگاه با فعالان گردشگری ترکیه و سایر کشورهای شرکت نماینده نیز برای رونق گردشگری استان مذاکره خواهیم داشت.

منبع: میراث آریا
انتشار: 30 شهریور 1398 بروزرسانی: 8 مهر 1399 گردآورنده: namasho.com شناسه مطلب: 1144

به "آثار تاریخی اردبیل در نمایشگاه گردشگری وان ترکیه معرفی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آثار تاریخی اردبیل در نمایشگاه گردشگری وان ترکیه معرفی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید